Başvuru Formu

Ad Soyad (Gerekli)

İl (Gerekli)

İlçe (Gerekli)

Telefon (Gerekli)

Email (Gerekli)

T.C. Kimlik Numaranız (Gerekli)

Gizlilik Sözleşmesi ile Kullanım Şartlarını okudum ve kabul ediyorum.
Gizlilik Sözleşmesi ile Kullanım Şartları

Hangi Mirası Bırakmak İstersiniz?

Eğer başınıza birşey gelir de aileniz gelirinizden mahrum kalırsa eşiniz istemediği bir işte çalışmak zorunda kalabilir. Aileniz oturduğu evi yitirebilir. Çocuklarınız başka bir okula geçmek zorunda kalabilir ve üniversiteye gitmeye paraları yetmeyebilir... ama diyelim ki akıllı mali kararlar aldınız. Size birşey olursa ailenize göz kulak olunacaktır. Eşiniz istemediği bir işte çalışmak zorunda kalmayacak. Çocuklarınız evlerinde ve okullarında kalabilecek. Ve üniversiteye gittiklerinde bunu mümkün kılan insan olarak sizi hatırlayacaklar. Hangi Mirası Bırakmak İstersiniz?

Prim İadeli Hayat Sigortası Poliçenizi oluştururken öncelikle yaşam teminatı tutarını ve poliçenin süresini belirliyorsunuz. Allianz Prim İadeli Hayat Sigortası ile100 bin dolardan 500 bin dolara varan tutarlarda yaşam kaybı teminatı belirleyebilirsiniz. Seçtiğiniz teminat tutarı ve yaşınıza göre aylık ödemeleriniz belirleniyor. Örneğin 12 yıl süreli 100 bin dolar tutarında yaşam kaybı teminatı içeren Allianz Geri Ödeyen Hayat Sigortası aldığınızı düşünelim. Sigorta priminizin de aylık 100 dolar olduğunu varsayalım. Prim ödemelerine başladığınız ilk günden itibaren 100 bin dolar tutarında yaşam kaybı teminatınız aktif olur. 12 yıl içerinde vefat etmeme durumunda ödediğiniz tüm primleri herhangi bir kesinti olmadan dolar olarak geri alabilirsiniz. Allianz Geri Ödeyen Hayat Sigortası ile geleceğiniz için birikim de yapmış olursunuz.

Ayrıca primlerinizi öderken vergi avantajından da faydalanabilirsiniz. Örnek olarak aylık 100 dolar prim ödediğinizde 100 doların %25 ini bir sonraki ay maaşınıza geri alabilirsiniz. Böylece dolar kurunda %25 oranında kazanç sağlamış olursunuz. Prim İadeli Hayat sigortasının sağladığı önemli avantajlardan bir tanesi kuşkusuz sağladığı gelir vergisi avantajıdır.

geri_odeyen_2 geri_odeyen_3
SEVDİKLERİNİZ GÜVENDE PRİMLERİNİZ İADE VERGİ AVANTAJI
Siz yatırdığınız primlerle sevdiklerinizi güvence altına alıyorsunuz. Vefat gerçekleşmediğinde sigorta sürenizin sonunda primlerinizi geri alıyorsunuz. Ödediğiniz primlerin tamamını, belirli tutarları aşmamak kaydıyla, verginizden düşürebiliyorsunuz.

Bilmeniz Gerekenler

Kimler Faydalanabilir?

Eğer 18-58 yaşları arasındaysanız siz de bu yaşam sigortasına sahip olabilirsiniz.

Sigorta sürenizi en az 12 yıl, en fazla 20 yıl olarak seçebilirsiniz. Yalnız; sigorta sürenizin ve yaşınızın toplamı 70’i geçmemesine dikkat edin.

Primler Nasıl Ödenir?

PARA BİRİMİ VADE TERCİHİ ÖDEME ŞEKLİ
geri_odeyen_1 geri_odeyen_1 geri_odeyen_1

Teminat Seçenekleri Nelerdir?

Geri Ödeyen Yaşam Sigortası ile sigorta süreniz içerisinde; risk gerçekleştiğinde sevdikleriniz güvence altına alınır. Eğer risk gerçekleşmez ise süre sonunda primleriniz geri ödenir.

Başvuru Formu

Ad Soyad (Gerekli)

İl (Gerekli)

İlçe (Gerekli)

Telefon (Gerekli)

Email (Gerekli)

T.C. Kimlik Numaranız (Gerekli)

Gizlilik Sözleşmesi ile Kullanım Şartlarını okudum ve kabul ediyorum.
Gizlilik Sözleşmesi ile Kullanım Şartları